İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ziebart Oto Hizmetleri Bayilik ve Franchise Şartları

Ziebart Oto Hizmetleri Bayilik ve Franchise Şartları
Ziebart Oto Hizmetleri Bayilik ve Franchise Şartları

Amerika Birleşik Devletleri merkezli şanlı oto hizmetleri işletmeyi Ziebart, dünyanın 40 ülkesi ile beraber 1991 senesinden itibaren Türkiye’de de hizmet vermektedir. Ülkenin her yanına bayilik vermeye başlayan Ziebart, oto bakımı ve koruma hizmetleri üzerine alıcılarına dayanak sağlamaktadır.

Türkiye’de 20’den fazla şubesi bulunan Ziebart, zorunlu yatırım şartlarına sahip teşebbüsçü ve yatırımcılara bayilik vermeyi sürdürüyor. Kısa vakitte ehemmiyetli bir markanın çatısı altında yer almanıza fırsat sağlayan Ziebart Oto Hizmetleri‘nin bir hayli teşebbüsçü için alternatifi de bulunuyor.

Fertsel sürücüler, filo taşıtları, sıfır vasıta satan araba bayileri, ikinci el vasıta satan galeriler, tekne sahipleri, özel jet sahiplerine hizmet sağlayabilen Ziebart şubelerinde alınabilecek bir hayli hizmet vardır. Şirketin hizmetlerinden kimileri;

Seramik Kaplama
Sırça Filmi
Boya Koruma
Ayrıntılı Dış Arınma
Ayrıntılı İç Paklik
Dezenfektan Harekâtları
PVC Koruma
Boya Harekâtları

FRANCHİSE SİSTEMİ

Onlarca farklı mevzuda taşıtlar ve değişik araçlar için hizmet sağlayan Ziebart şubelerinden birine sahip olmak için takribî 300 bin liralık yatırım anaparasına lüzumunuz olacak. Ancak Ziebart bayilik rakamını artırmak ve teşebbüsçülere dayanak sağlamak emeliyle muhtelif taksitlendirme alternatiflerine de sahiptir.

Bayilik almak istediğiniz lokasyonun potansiyeline göre bir değerlendirme yapmak ve şirketten öneri almak için irtibat alternatiflerini kullanabiliyorsunuz.

Türkiye’de ikinci el taşıtların gün geçtikçe değerlenmesi sebebiyle taşıtlara müteveccih tam sektörlerde ehemmiyetli potansiyel bulunmaktadır. Şirketin sağladığı geniş hizmet yelpazesi aracılığıyla, vasati bir iş hacmiyle dahi ehemmiyetli seviyede para kazanma ünsünüz olacak.

Ziebart, bayilerinde iş hacmini artırmak emeliyle muhtelif pazarlama alternatifleri için de ehemmiyetli takviyeler sağlamaktadır.

ZIEBART İRTİBAT

Adres: Küçükbakkalköy Mah, Başöğretmen Cd No:44, 34750 Ziebart Plaza Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0216 575 00 75

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir