İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yurtiçi Kargo Bayilik Ücretleri

Yurtiçi Kargo Bayilik
Yurtiçi Kargo Bayilik Başvurusu

Türkiye’nin en büyük kargo firmalarından Yurtiçi Kargo özellikle şubelerin bulunmadığı bölgelere bayilik vermektedir. Bir Yurtiçi Kargo bayiliği alarak kısa vadeli ehemmiyetli bir iş fikrine giriş yapabilirsiniz.

40 seneyi aşkındır Türkiye’nin en ehemmiyetli kargo şirketlerinden biri olan Yurtiçi Kargo, günümüzde 4 bini aşkın personeli ve 800’ü aşkın bayiliği ile alıcılarına hizmet veriyor. Şirket bayi ağını genişletmek emeliyle özellikle bayinin bulunmadığı bölgelere müteveccih yeni bayilikler vermektedir. Şayet nakliye sektöründe tecrübeniz bulunuyorsa bir Yurtiçi Kargo bayiliği alarak kapsamlı ve karlı bir iş fikrini yaşama geçirebilirsiniz.

Bir Yurtiçi Kargo bayiliğini alabilmek için asgari 2 nakliye taşıtıyla beraber en az 400 bin liralık yatırım anaparasına gereksiniminiz olacak. Bu yatırım anaparasına sahipseniz, Yurtiçi Kargo’nun bayilik irtibat departmanı ile irtibata geçerek; bayilik şartları hakkında net bilgi alabilirsiniz. Çok köklü bayilik ağı bulunması sebebiyle şirket bir hayli bölgeye müteveccih bayilik müracaatı almıyor.

ürkiye’nin en köklü bayilik markaları arasında yer alan Yurtiçi Kargo’nun bayilerine 7/24 dayanağı bulunuyor. Şirketin çatısı altına giren yatırımcılar kısa zamanda ehemmiyetli bir iş hacmine sahip oluyor. Ancak bir yatırımcı olarak kargonun iş hacmini artırabilmek için özellikle ticari şirketler ile uyuşmalar tertip ederek iş hacminizi büyük miktarda artırabilirsiniz.

Vasati iş yapan bir Yurtiçi Kargo bayisinin aylık net kazancı 40 bin liranın üzerinde bulunmaktadır. Bir şubede vasati 6 personel çalıştığını da belirtmekte fayda var.

YURTİÇİ KARGO İRTİBAT
Adres: Eskibüyükdere cd, Ayaz Ağa yolu, Kargo Plaza No : 19 Maslak-Sarıyer/İstanbul
Telefon: 0212 365 23 65

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir