Yeni Nesil Kıyafet Arama Motoru: MyGardırop

Türkiye de yer alan bütün online giyim mağazası olan markalardan ürünleri tek bir çatı altında toplayan MyGardırop sitesinde binlerce çeşit ürün sergilemektedir. Artık bir markanın yeni bir ürünü çıktığında yada istemiş olduğunuz bir markanın modeline site site aramadan kolayca MyGardırop üzerinden ulaşabileceksiniz.

Sistem sürekli olarak güncellenmekte olup çıkan her yeni ürün siteye neredeyse saniyeler içerisinde ekleniyor ve hangi web sitesinde satılıyor ise sizlere fiyat konusunda tek tek karşılaştırma imkanın sunmaktadır. Sonuç itibari ile almaya karar verdiğiniz bir ürünü bütün siteleri gezmeden hangi site hangi fiyat olduğunu görüp hemen oradan istediğiniz alma imkanını tanımaktadır.

Yeni Nesil Kıyafet Arama Motoru

 Her şeyi arayabileceğimiz bir web sitesi var peki neden bir kıyafet arama motoru olmasın. Evet yanlış duymadınız yeni nesil kıyafet arama motoru sayesinde almak istediğiniz kıyafeti satan bütün mağazalarının fiyatlarını karşılaştırabilir çıkan en yeni kıyafetleri görebilir istediğiniz şekilde bir çok filtreleme seçeneği ile arama yapabilir ve istediğiniz bütün kıyafetleri bulabilirsiniz.

Modanın En İyi Arama Motoru

Modayı takip etmek bazen çok zor durum olabiliyor. Özellikle bir çok markayı tek tek sitesine girip hangi ürünleri yeni çıkardıkları satışı var mı yok mu fiyatları gibi bizi bazen zorlamaktadır. İşte bu durumda mygardırop.com web sitesi devreye giriyor. İçerisinde yer alan moda arama motoru ile birlikte bütün kıyafetleri ulaşabileceğiniz sistem yer alıyor.

MyGardırop Hedefleri

Türkiye’deki bütün markalardan ürünleri çeken mygardirop.com web sitesi satışı yapılan online giyim mağazalarının çoğunda fiyat kıyaslamasını da yapmaktadır. Her geçen gün daha gelişen alt yapısı ile Türkiye’de büyük markaların yanında bütün ürünlerini de web sitesine kazandırıp daha sonra yurt dışında satışta olan ürünleri de web sitesine katmayı hedeflemektedir. Çok büyük bir başarı elde eden yeni nesil kıyafet arama motoru Türkiye’de faailyet gösteren ama bir websitesi olmayan siteler için ürünlerini yükleyebilecekleri ve MyGardırop üzerinden satabilecekleri alt yapıyı kurmak hedefleri arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir