İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Torku Bayilik, Franchise Veriyormu ?

Türkiye’nin en önemli milli markaları arasında bulunan Torku yüzlerce değişik ürün yelpazesi ile en çok satış gerçekleştiren gıda ürünlerinin ana tedarikçisi konumunda bulunmaktadır. Torku bayiliğini alarak bu önemli markanın bir parçası olmak mümkündür. Türkiye’nin en önemli markalarından biri olma özelliğini taşıyan Torku, Konya şeker fabrikasına aittir. Torku’nun ürün yelpazesi ise oldukça geniştir. Bu şirket; şekerleme, çikolata, unlu mamuller, dondurulmuş ürünler, modern seracılık ürünleri gibi bir sürü mamul ya da yarı mamul özelliği taşıyan ürünleri direkt tüketiciye yetiştirmektedir.

Torku Doğrudan Satış

Torku şirketinin mamullerinin, doğrudan satış mağazalarından alınması da mümkündür. Torku’nun birbirinden çok talep edilen değişik ürünlerinde kar marjı da oldukça yüksek olmaktadır. Torku’nun mamullerini doğrudan ucuz fiyatları ile almak amacıyla toplu alış yapılması gerekiyor. Bu nedenle torku’nun iletişim numarası olan 444 70 50 50 telefon numarasından arayarak torku doğrudan satış uygulamaları ile ilgili daha kapsamlı bilgi elde edilebilir.

Firma sahibi olmak isteyenlere bayilik veren çok çeşitli firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların bazıları, isim hakkı bedeli talebinde bulunurken bazıları ise sermayesi bulunmayanlara ayrı bir fırsat tanıyarak isim hakkı bedeli almıyor. İş yeri kurmak amacıyla hareket eden girişimcilere bayilik fırsatı veren bir firmada torkudur.

Torku Bayilik Veriyor Mu?

Kendini kalite ve lezzet konuları bakımından kanıtlamış bir marka olarak karşımıza çıkan Torku, Konya Şeker, Torku markası ile hem üretici ortaklarının refahlarını artırmayı planlarken, diğer taraftan da tüketicilere tohumundan ambalajına kadar bütün departmanlarda kaliteden asla ödün vermemeyi hedeflemektedir.

Torku, birçok sertifika ve kalite belgelerine sahip olarak faaliyet göstermektedir. Ayrıca el değmeden peynir imalatı gerçekleştiren ilk tesis olma özelliğini de taşımaktadır. Ette ise ekolojik dezenfeksiyon ismi verilen bir sistem ile et hiçbir kimyasal kullanımı olmadan yalnızca su ve tuz ile sağlanan özel bir metot ile işlem görmektedir.

Torku Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Girişimcilerin unutmaması gereken bir husus vardır ki Torku yalnızca süt ürünleri için bayilikler vermektedir. Birkaç gerekli olan şartın dışında zorlayıcı pek bir durum söz konusu değildir. Başvuru açısından internet sitesinden birkaç adımı takip ettikten sonra çok kolay bir şekilde talepte bulunulabilir. Gerekli evrakların isimleri aşağıda sıralanmıştır.

l Tüketicilerin ya da girişimcilerinin satış yapmak istedikleri lokasyon

l Vergi numarası

l Bayilik açmak istenilen dükkânın konumunu, metrekaresini belirten bilgiler.

l Firmanın kurulduğu tarih

l Firma sahibi eğer ortak olacak ise bütün ortakların adları, soyadları ikametgâh adresleri ile girişimci olmak isteyenlere ve eğer olacaklarsa ortaklarına ait bütün iletişim bilgilerinin bildirilmesi gerekir.

Yukarıda sayılan koşulların tamamını eksiksiz bir şekilde yerine getiren kişilerin, özellikle de torku bayiliği ile iletişime geçip bayilik alma şartları yerine getirdikten sonra bu firmanın bir parçası olarak ticaret yapmaları mümkündür.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir