İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sürat Kargo Bayilik Başvurusu ve Şartları

Sürat Kargo Bayilik
Sürat Kargo Bayilik Başvurusu Hakkında

Taşımacılık sektörünün ehemmiyetli adlarından biri olan Sürat Kargo 2003 senesinde hizmet vermeye başlamıştır. İlk kurulduğu senelerden itibaren çok süratli bir ivme tutan firma, günümüzde artık Türkiye genelinde bir ağa sahip olan önde gelen taşıma işletmelerinden biri olmayı muvaffak olmuştur.

Toplamda 19 bölge müdürlüğü, 24 aktarma merkezi, 700’e yakın şube ve acente, 900 mobil dağıtım ağında bulunan 1500 vasıtalık filosu ve 5.000 personeliyle kargo dağıtım ve lojistik alanında faaliyet gösteren Sürat Kargo teknolojiyi de bir yandan takip ederek, alıcılarına en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Kurulduktan 3 sene sonra 2006 senesinde acente sistemine geçen Hız Kargo, bu sürecin ardından süratle acente ağını genişleterek, bugün toplamda 300 acenteye sahip olmuşlardır. Şirketin acentelerinden öncelikli olarak temennisi, teşebbüsçü, alıcı memnuniyetini umursayan, zafere odaklanmış, ekip çalışmasına yatkın, şirketin sahip olduğu vizyon ve misyonu özümsemiş olan ve tanımlanan stratejik maksatlara erişmeye çalışan şahıslar olmalarıdır.

Sürat Kargo Bayilik Koşulları Nelerdir?

Sürat Kargo bayilik koşulları nelerdir diye soracak olursak karşımıza emin başlı kaideler çıkmaktadır. Öncelikle acenteliğin açılacağı bölgeye göre ad kullanım değeri arz edilmektedir. Acentelik alacak olan şahıstan kefilli güvence bonoyu ve açılacak şubeye göre banka güvence mektubu istenmektedir. Açılacak olan acentenin iç ve dış tasarımı firma standartlarına uygun olarak tertip edilmelidir.

Sürat Kargo ad hakkı değeri arz etmemektedir. En düşük şube açılış maaliyeti 40 bin TL, vasati olarak da 80 bin TL olarak tanımlanmıştır. Bir şubenin faaliyete geçme süresi vasati olarak 40 gündür.

Şirket ayrıca açılacak şubeye personel takviyeyi, eğitim takviyeyi, pazarlama takviyeyi, proje takviyeyi, reklam takviyeyi %40 ve bölge takviyeyi sağlamaktadır.

Sürat Kargo İrtibat Bilgileri

Alakalı Birey : Hız Kargo Dağ ve Loj. A.Ş

Adres : Mahmutbey Mah. Soğuksu Cad. No: 31 Tek-Er Plaza Bağcılar/İSTANBUL

Telefon : 0212 410 30 30

Faks: 0212 410 30 38

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir