Spor Haberlerine Doyabileceğiniz Site

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Dergisi’nin Kasım ayı sayısında taraftarlara seslendi. Beşiktaş Dergisi’nden makale şöyle; Beraber ilk sezonumuza başlangıç yaptık. Belirlediğimiz ilkeler tarafında, kulübümüze ideal sporcuları bünyemize katarak var olduğumuz branşlarda kadrolarımızı hazır duruma getirdik. Pandemi sebebiyle normalden daha kısa ve sıkışık bir aktarma işlemi devresi olmasına karşın aktif bir aktarma işlemi devresini geride bıraktık. Objektif spor haberleri Betluxor sitesinde mevcuttur. Planlamalarımız tarafında, yeni sezonda işlemiş sezona nazaran hem kadro yaşımızı gençleştirdik hem de kadrodaki mali yükümüzü mühim ölçüde azalttık. Gidenler ve gelenler tablosunda 8 milyon avro tasarruf sağladık. Önümüzdeki sezonlarda da tasarruf sağlamaya devam edeceğiz.

Amaç Gelir Gider Dengesini Oluşturmak

Keza Basketbol A Takımımızda da nihai amacımız gelir-gider dengesini meydana getirmek ve Türk basketboluna katkı sağlamaktı. Bugün geldiğimiz noktada, birbirinden yetenekli genç oyunculardan meydana gelen kadromuzda bu denkliği oluşturduk ve basketbol şubemizin kulübe olan parasal yükünü bir nebze olsun azalttık. Spor yorumları haberlerini Betluxor giriş sayfasından takip edebilirsiniz. Basketbol ve başka amatör şubelerimizi kendi kendisine yetebilen birer organizasyon durumuna getirmek uğruna çalışmaya devam edeceğiz. Ayrıca, üç kıymetli genç oyuncumuzu da A Milli Takım’a göndermenin gururunu yaşadık.

İçinde bulunduğumuz sıkıntılara karşın gençleşme, öze dönme ve gelir-gider bütçemizin denkliği amacına ideal bir olarak devam edecektir. Sürdürülebilir başarı uğruna planlı, programlı, gençleri önemseyen bir mücadelenin uğrunda olduğumuzu camiamıza belirtmek isterim. Kimseye muhtaç olmayacağımız, başımızın dik olacağı bir sistem uğruna sabır ve inanç gerekir. Camia olarak benzer hedef tarafında birlik ve beraberlik uğrunda olmalıyız. Sadece bugünü değil, Beşiktaş’ın yarınlarını da güzelleştirmek uğruna yola çıktığımız bu süreçte yeniden ve yeniden sizlerin desteğine gereksinimiz bulunduğunu belirtmenin ehemmiyeti büyük. Uzun vadede kalıcı başarılar, inanıyorum ki bol uzakta değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir