İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Penti Franchise Bayilik Şartları ve Ücretleri

Penti Franchise Bayilik Şartları ve Ücretleri
Penti Franchise Bayilik Şartları ve Ücretleri

Kökleri 1950 senesine kadar katlanan Türkiye’nin iç giyim markası Penti, günümüzde Türkiye’nin 60’tan fazla kentinde suratlarca mağazaya sahiptir. Bayilik süreci de yakından takip edilen Penti markasına ait bayilik şartları ve fiyatları hakkında detaylı bilgiler…

1950 senesinden itibaren Türkiye’de iç giyim sektörünün en çok öğrenilen markaları arasında yer alan Penti, günümüzde hem iç giyim hem plaj ve konut giyim kategorisinde binlerce değişik mahsule sahiptir. Türkiye’nin 61 şehrinde 300 mağazası bulunan Penti, yurt dışında ise 29 ülkede 106 mağazaya sahiptir.

Yatırımcılar tarafından merak edilen markalar arasında yer alan Penti, franchise vermektedir. İşletmenin sahip olduğu 70 senelik tecrübeye ve profesyonel iş geliştirme sürecine dahil olma fırsatı için Penti’den bayilik alabilirsiniz. Şirket, sektör tecrübesine sahip ve yeterli parasal şartlara sahip olan yatırımcılara bayilik sağlıyor.

Gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında bayilik almanın muhtemel olduğu markanın bir bayiliği için vasati 400 bin liralık anaparaya gereksiniminiz bulunuyor. Penti, bayilik fiyatı mevzusunda değişik lokasyonlar ve projeler için değişik bir fiyatlandırma siyasetine sahip. Ancak, markanın çatısı altında hizmet vermeye başlamak için 400 bin liralık yatırım anaparasına sahip olmanız çoğu zaman yeterli olmaktadır.

Penti, genellikle AVM’lerdeki giriş katlarındaki mağazalara bayilik vermeye sıcak bakıyor. Ancak, kentin ya da bölgenin faal yoğun noktalarındaki 120 metrekarelik satış alanına sahip mağazalar için de bayilik müracaatında bulunabilirsiniz. Bölge gözetmesi takviyeyi sebebiyle mevcut bir Penti mağazasına yakın olmanıza da izin verilmiyor.

Penti’den bayilik almak için sahip olmanız gereken bir öteki ehemmiyetli unsur ise vizyon sahibi olmaktır. Giyim sektöründe tecrübeye sahip olmanız ve daha evvel yaptığınız işlerde galibiyete erişmiş olmanız netlikle sizi bir adım öne çıkartacaktır. Ek olarak, tüm mesainizi Penti Franchise mağazası için tüketecek olmanız; öncelikli olarak göz önüne alınan mevzular arasında yer alıyor.

Bir Penti bayiliği alarak işletmenin sağladığı tüm yardımlardan yararlanma fırsatı elde ediyorsunuz. Başvuru süreci ile başlayan takviyeler, işin tüm düzeylerinde franchise sahiplerine ehemmiyetli kazanımlar sağlıyor.

Penti mağazasının ilk projesinin hazırlanması ve mahallî seviyede pazar araştırmaları ile beraber ilk safhalar asıllaştırılıyor. Daha sonra mağazanın anahtar teslim kurulması ve personel tercihleri konusuna desteklediniyor. Ek olarak ortak reklam, danışmanlık ve müessesesel seviyedeki marka çalışmalarına dayanak olunması için de Penti’nin profesyonellerinin katkısı büyük miktarda veriliyor.

Penti mağazalarında bulunan mahsul gamları ise:

Plaj giyim mahsulleri: Mayo, bikini, şapka, çanta, havlu, terlik, pabuç, güneş gözlüğü
İç giyim mahsulleri: Jartiyer, atlet, korse, sütyen, külot
Konut giyim mahsulleri: Pijama, gecelik, sabahlık
Tüm çorap mahsulleri
Muhtelif aksesuarlar

PENTİ BAYİLİK BAŞVURU ve BAĞLANTI
Türkiye’nin en büyük iç giyim ve çorap markalarından Penti’nin bayiliğini almak için doğrudan bir proje hazırlamanız ve Penti ile irtibata geçmeniz önerilir. Öncelikli olarak bir mağaza tercihi ve işin geliştirilmesi için projeler hazırlayarak, Penti’nin Türkiye bürosuna giderek müracaatta bulunabilirsiniz.

Bayilik süreci için ek bilgilere gereksiniminiz varsa da öteki bağlantı adresleri ile bilgi alabilirsiniz.

Adres : Basın Ekspres Yolu, Kavak Cadde No:3 Eresinler SER Plaza, A-B BLOK KAT 4-5, 34197 Yenibosna – İstanbul
Tel : 0 212 987 41 00
Faks : 0 212 474 20 49

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir