İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Oses Çiğköfte Bayilik ve Franchise Şartları

Oses Çiğköfte Bayilik ve Franchise Şartları
Oses Çiğköfte Bayilik ve Franchise Şartları

Ülkemizde en fazla rekabetin yaşandığı yiyecek sektörlerinden biri de çiğköftedir. Suratlarca milli işletmenin bulunduğu ham köfte sektöründe bayilik veren işletmelerden biri de Oses Çiğköfte‘dir. İşletmenin franchise sistemi aracılığıyla kendi ham köfte firmanızı açabilir ve kısa müddette ehemmiyetli bir markanın çatısı altında kendi şirketinizin başına geçebilirsiniz.

Ülkemizde en çok bayiliği bulunan ham köfte markaları arasında yer alan Oses Çiğköfte, ülkenin 4 bir yanına bayilik vermeye devam ediyor. Kendi dekorasyonuna ve franchise kontratına sahip olan tüm teşebbüsçülere bayilik sağlayan marka aynı zamanda anahtar teslim bayilik montajı da hakikatleştirmektedir. Profesyonel franchise takımına sahip olan Oses Çiğköfte, lüzumlu bayilik değerini ödeyen teşebbüsçülere tüm altyapı ve teşebbüs takviyelerini sağlıyor.

Profesyonel bir bayilik sistemi bulunan Oses Çiğköfte, her cinsten teşebbüsçü ve yatırımcı için bayilik alternatifleri sağlamaktadır. Asgari 20 bin TL anapara arzı bulunan bayilik alternatifleri arasında, kendi dekorasyonunuzu yaparak da daha az maliyetler ile franchise sahibi olabiliyorsunuz.

Türkiye genelinde bini aşkın şubesi bulunan Oses Çiğköfte, 2020 seneyi içerisinde bu rakama 200 daha ilave etmek üzere elastik bayilik şartları tanımlamıştır.

Bir ham köfte bayiliği kurmak istiyorsanız; kesinlikle Oses Çiğköfte’den de öneri almanızı öneriyoruz.

Oses Çiğköfte bayilerinde yatırımın geri dönüş süresi 6 ile 12 ay arasında farklılık gösteriyor. Zati karlı olan bir sektör olan ham köfte sektöründe büyük bir markanın çatısı altında yer almak size daha fazla avantaj sağlayacaktır.

İRTİBAT

Oses Çiğköfte’nin bayilik şartları ve öneri almak için irtibat alternatifleri:

Adres: Karayolları Semti 568 Cadde No:14/1 Küçükköy Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Telefon: 444 50 02

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir