İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mado Bayilik ve Franchise Şartları, Ücreti

Mado Bayilik ve Franchise Şartları, Ücreti
Mado Bayilik ve Franchise Şartları, Ücreti

Türkiye’nin Franchising sistemini en iyi uygulayan markalar arasında yer alan Mado, günümüzde Türkiye’de 400’e yakın bayiliğe sahiptir. Hali Hazırda alanında tecrübeye sahip ve yeterli anapara eforuna sahip yatırımcılara bayilik veriliyor.

Mado pazarda lider olan, ciddi seviyede marka eforuna sahip, taze, nitelikli ve lezzetli mahsul gamı ile nitelikli hizmet ve servis sağlayan bir şirkettir. Yüksek paklik ve hijyen standardına sahip olan marka sektördeki bilgi ve birikimini de franchiselerine aktarmaktadır. Bayilerine eğitim ve dayanak başta olmak üzere tüm alanlarda eşsiz dayanak sağlamaktadır.

Mado bir franchisenin galibiyetini sağlamak emeliyle her türlü takviyeyi sağlamaktadır. Lider olarak;

Azami potansiyel kapsayan yer tercihi
Fizibilite takviyeyi
Personel tercihi
Personel eğitimi
Bilgi ve her türlü danışmanlık
Genel ve mahallî pazarlama
Menü standartlarının korunması
Teçhizat ve Araştırma Ve Geliştirme
Bölge koruma takviyeyi


FRANCHISE SÜRECİ
Mado’nun franchise süreci kapsamlıdır. Öncelikli olarak Mado’nun arz ettiği koşulları karşıladığınıza inanıyorsanız; MADO’nun altta yer alan irtibat adresleri ile müracaatta bulunmanız gerekir. İşletme müracaatınızı araştırdıktan sonra sizden ek bilgi ve evrak arz edecektir. Şirketin arz ettiği bilgi ve evraklar da araştırılır ve müracaat için pozitif veya negatif cevap sağlanır.

Müracaatın pozitif olması sonrasında; şirketin profesyonel franchise takımı tarafından her güzergahtan desteklenir ve yönlendirilirsiniz. Yer tercihi ve şubenin kurulması ile personel tercihine kadar tüm takviyeleri almanız sağlanır. Ardından şube montajı bitirilir ve şubenin iş hacmi ile karlılığının artırılması için her an dayanak almaya devam edilir.

BAYİLİK KOŞULLARI
Mado’nun değişik yatırımcılar için değişik bayilik alternatifleri bulunmaktadır. Bunların her birinin koşulları elbette değişiktir. Mado’nun bayilik alternatifleri:

Nokta
Corner
Cafe
AVM
İş Merkezi
Her bir konsept için arz edilen koşullar değişiktir. Genel olarak corner dışındaki konseptler için 1 milyon liralık yatırım anaparası ile beraber, sektör tecrübeye lüzum dinleniyor. Ayrıca seçilecek olan mağazanın önünün sarih, asgari 18 masalık satış alanına sahip olması gerekir. AVM dışındaki lokasyonlar için genellikle ekstra olarak par alanı ve asgari 2 katlık alanlar seçim ediliyor.

MÜRACAAT ve İRTİBAT
Mado’ya franchise müracaatında bulunmak için kullanabileceğiniz irtibat adresleri:

K.Maraş Genel Müdürlük
Adres: Gaziantep Karayolu Üzeri 5.km Erkenez Mevkii Kahramanmaraş
Tel.: +90 344 236 06 11-12
Faks: +90 344 236 06 13

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir