İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eyfel Parfüm Bayilik – Franchise Şartları

Eyfel Parfüm Bayilik - Franchise Şartları
Eyfel Parfüm Bayilik – Franchise Şartları

Eyfel Parfüm, ülkemizde en çok bayiliğe sahip olan parfüm işletmeleri arasında yer almaktadır. 2009 senesinden itibaren sektörün ehemmiyetli oyuncuları arasında yer alan Eyfel Parfüm, Türkiye’nin her noktasına bayilik vermeye devam ediyor.

2009 yılında İstanbul’da kurulan parfümeri firmayı Eyfel, 2011 senesinden itibaren markasını güvenle taşıyabilecek yatırımcılara franchise veriyor. Günümüzde Türkiye başta olmak üzere Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Gürcistan, Türkmenistan, Fas, Panama, Moğolistan, Ukrayna, Almanya, Polonya, Romanya, Ürdün Sırbistan, İspanya ve Suudi Arabistan‘ta 2000’i aşkın bayiliği bulunan marka, sektör tecrübesine sahip franchise adaylarının müracaatlarını değerlendirmeyi sürdürüyor.

Kurulduğu günden bu yana yüzde 100 alıcı memnuniyeti prensibi ile hareket eden ve bu prensibe uygun franchise adaylarına bayilik veren işletme, yatırımcılardan bayilik için rastgele bir bayilik fiyatı almıyor. Ancak bayilik için kurulacak olan mağazanın tüm giderleri doğrudan bayiliği alacak olan yatırımcı karşılamaktadır. Vasati olarak bir Eyfel Parfüm bayiliğini kurmak için 50 bin liralık anapara yeterlidir. Daha kapsamlı firmalar ek maliyet gerektirebilmektedir.

Şirketin bayilik sürecine dahil olmak için ilk olarak ön müracaat yapılması gerekiyor. Müracaat esnasında şirketi kuracak olan şahsın CV‘si ve firmanın kurulacak alanı hakkında ayrıntılı bilgi arz edilmektedir. Firmanın kurulacağı mağazanın iş potansiyeli tanımlandıktan sonra; franchise kontratı ile beraber bayiliği işletecek olan teşebbüsçü eğitim programına dahil ediliyor. Ardından da bayiliğin kurulması ve geliştirilmesi sürecinde ciddi takviyeler sağlanmaktadır.

İşletme yer tercihi olarak yoğun yürüyüş alanları ve AVM’leri seçim ediyor.

BAYİLİK İRTİBAT

Adres: ORTA MAH. 30 AĞUSTOS CAD. NO: 53 İÇ KAPI NO: 1
Telefon: 0216 356 3456

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir