İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Evde Davetiye Yaparak Para Kazanmak

Evde Davetiye Yaparak Para Kazanmak
Evde Davetiye Yaparak Para Kazanmak

Bulunduğunuz bölgedeki matbaaları ve alakalı işletmeleri dolaşarak, konutta davetiye yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ya da internetteki duyurulara bakabilir, sosyal medya hesaplarınızdan bu işi yapmak istediğinizi duyurabilirsiniz. Zira evlenecek bireyler, ellerine alevlendirilen ve sabretmeyi bekleyen suratlarca davetiyeyi gördüklerinde ne yapacaklarını bilemezler. Zati düğün hazırlığında olan insanlar böyle ayrıntılarla uğraşmamak için başkalarını görevlendireceklerdir. Neticede bu işi yaparak siz de kendi konutunuzda çalışmanın verdiği istisnayı yaşayabilirsiniz.

Bir odanızı çalışma alanına dönüştürebilir, isterseniz dostlarınızdan hatta çocuklarınızdan takviye alabilirsiniz. Hoşlandığınız müzikler eşliğinde belki bir yandan muhabbet ederek davetiye katlayabilir, kazanacağınız parayla ne yapacağınızı düşünebilirsiniz. Neticede kendi tanımladığınız saatler içinde çalışmak, başka bir deyişle kendi işinizin işvereni olmak kulağa cümbüşlü geliyor, değil mi?

Kimler Konutta Davetiye Yaparak Para Kazanabilir?

Bu iş kimlere göre derseniz, daha çok konutta zaman geçiren ve ek kazanç elde etmek isteyenlere göre diyebilirim. Başka Bir Deyişle sizin de kavrayacağınız gibi konut hanımlarına! Neticede; devir para devri! Konut hanımı olsanız dahi bir biçimde bütçenize katkı yapmanız gerekiyor. Konutta davetiye yapma işi de konut hanımları için oldukça uygun. Natürel boş zamanlarını değerlendirmek isteyen talebeler ve emekliler de konutta davetiye yaparak para kazanabilir. Öte yandan bu iş, belki ilk etapta azıcık can sıkıcı görünebilir; ama zaman geçtikçe eliniz süratlenecek ve davetiye katlamak sizin için çocuk oyuncağı haline gelecek. Sonuçta, sıcacık konutunuzda istediğiniz zaman dilimleri içeririnde davetiye yapmak ne kadar güç olabilir ki?

Konutta Davetiye Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır?

Evet, gelelim bu işten ne kadar para kazanacağınıza. Konutta davetiye yaparak elde edeceğiniz hasılat yapacağınız uyuşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterse de bu işten öyle yüksek ölçülerde para kazanacağınızı söyleyemem. Başka Bir Deyişle size boş taahhütlerde bulunacak değilim. Ancak günümüzde her kuruşun ehemmiyeti var ve hiç para kazanamamak yerine az da olsa bir kazancınızın olması sizi hoşnut edecektir. Öte yandan vasati bir maliyet verecek olursak, bu işin hasılatı hakkında şöyle bir fikir yürütebilirsiniz. Bir şirketle uyuştunuz diyelim, 1000 tane davetiye katlarsanız 20-30 lira ortamında para kazanırsınız. Haftada 5000 davetiye yapsanız elde edeceğiniz hasılat 100 lira olacaktır. Yaptığınız işin ayrıntısına göre bu maliyetlerin çoğalacağını da öğrenmelisiniz.

Son olarak şunu söyleyebilirim. Şayet ki daha fazla hasılat elde etmek istiyorsanız başka para kazanma usullerine bakmalısınız. Ama ayda 400-500 lira sizin için yeterli olacaksa, konutta davetiye yapma işine yönelebilirsiniz. Daha ne diyebilirim, şimdiden basit gelsin…

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir