İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

CarrefourSA Bayilik ve Franchise Şartları

CarrefourSA Bayilik
CarrefourSA Bayilik Almak – Carrefour Bayilik Şartları

CarrefourSA, dünyadaki ilk mağazasını 15 Haziran 1963’te Fransa’da açan evrensel perakende devi Carrefour’un 1993 senesinde Türkiye’deki ilk mağazasını İçerenköy’de açmasının ardından 1996 senesinde eforunu Sabancı Holding ile birleştirmesiyle heyetti. CarrefourSA, 2005 seneyi Mayıs ayında Gima ve Endi’yi bünyesine katarak sektördeki sihrime hücumunu devam ettirmiştir.

2013 seneyi Temmuz ayı haysiyetiyle Sabancı Holding’in CarrefourSA bünyesindeki idarede laf sahibi olmasıyla beraber her alanda hakikatleştirdiği yatırımlarla büyük bir başkalaşım başlatmıştır.

Bu başkalaşımla beraber CarrefourSA, sihrime yolunda İsmar Marketler Zinciri, 1e1 Marketler ve Kiler Marketler’i bünyesine katmıştır.

2018 sene sonu haysiyetiyle 29 Hiper market, 349 Süper market, 24 Gurme ve 194 Mini marketten oluşan bir zincirle, toplam 493 bin m² satış alanında alıcılara hizmet sunmaya devam eden CarrefourSA, sene süresince toplam 163 milyon alıcıya erişerek; 5.203 milyon TL ciro elde etmiştir.

Eforlu bir finansal pozisyona sahip olan CarrefourSA, sihrime ve kıymet yaratma potansiyeli olan tüm projeleri kendi kaynaklarıyla değerlendirerek yatırımlarına devam etmeyi, bu sayede alıcılar için yakın, neşeli ve kıymet yaratan alışverişin adresi olmayı amaçlamaktadır.

CarrefourSA Franchise müracaatları başladı!

CarrefourSA, ilk mağazasını 1963 senesinde Fransa’da kuran, bugün 30 ülkede bir çok noktada hizmet veren nitelikli noktalardan birisidir. Tüm dünyada 12.000’den fazla mağazası bulunan CarrefourSA, Türkiye’de de bir çok noktada hizmet vermeye, gelişimini ise süratli bir biçimde sürdürmeye devam etmektedir. Türkiye’nin bir çok yerinde de hizmet veren, yatırımlarına da hali hazırda devam eden bir işletme oluşu da, yatırımcıları ve genç teşebbüsçülerin amacı haline gelmesinde büyük rol oynuyor. Peki CarrefourSA bayilik veriyor mu, CarrefourSA bayilik koşulları nelerdir?

CarrefourSA, Türkiye’de 58 İl’de olmak üzere 625 adet mağazayla hizmet vermektedir. Hali hazırda 11 Bin çalışanı bulunan bu işletme, Türkiye’deki gelişimini gerek yeni yatırımlarla, gerekse de yapmış olduğu sosyal destekler sayesinde sürdürmektedir. isminden de anlaşılacağı üzere bir Sabancı Holding iştiraki olan CarrefourSA, Türkiye’deki tüm yatırım ilişkileri ile Sabancı Holding ilgilenmektedir.

Gelişimin parçası olmak isteyen tüm teşebbüsçüler, Türkiye organize perakende sektörünün lider markası CarrefourSA’nın marketler zincirine katılarak kendi galibiyet hikâyenizi yazmaya başlayabilirsiniz.

Kuruluşundan bugüne eforuna efor katarak gelişen, Avrupa’nın lider perakende zinciri Carrefour Grup ve Sabancı Holding iştiraki olan CarrefourSA, 27 yıldır yaş sebze – meyveden bakliyata, kasap ve şarküteri mahsullerinden balık ve deniz mahsullerine, elektronikten beyaz eşyaya, şahsi bakım mahsullerinden paklik malzemelerine, konut tekstilinden kırtasiye ve oyuncağa kadar on binlerce emin ve nitelikli mahsulü, hijyen temelleri çerçevesinde en uygun maliyet siyasetiyle her gün 500 bin alıcıyla buluşturuyor.

Siz de bu sürdürülebilir gelişimin bir parçası olmak, yüksek karlılık, eforlu marka imajı ve güvenirliğe sahip CarrefourSA ailesinde yer almak istiyorsanız alttaki formu doldurunuz. https://www.carrefoursa.com/tr/franchising

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir