İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Battalbey Çiğköfte Bayilik ve Franchise Şartları

Battalbey Çiğköfte Bayilik ve Franchise Şartları
Battalbey Çiğköfte Bayilik ve Franchise Şartları

Ülkemizin en büyük ham köfte şirketleri arasında yer alan Battalbey çiğköfte, sektöre giriş yapıp çiğköfte dükkanı açmak isteyen teşebbüsçü ve yatırımcılara bayilik vermektedir. Yeterli anaparaya sahip olan herkes Battalbey Çiğköfte’nin franchise sistemine dahil olabilirsiniz.

2003 senesinde kurulan Battalbey markası, aradan geçen 17 senede Türkiye’nin hemen hemen tüm kentlerinde 400’ü aşkın şube rakamına erişmiştir. Kısa müddette ciddi bir sihrime kaydolan ve alıcı potansiyelini elinde yakalamayı muvaffak olan Battalbey Çiğköfte’nin bayiliğini almak için yapmanız gerekenler çok basit.

FİYAT YOK

Türkiye’de bir hayli çiğköfte bayiliği veren şirket; bayilik fiyatı arz etmektedir. Ancak Battalbey Çiğköfte’nin franchiselerinden rastgele bir fiyat, komite, kapora ve eşi bir fiyat arzı bulunmuyor. Yalnızca çiğköfte iş yerini kurmak üzere bir dükkan tanımlıyorsunuz ve ardından Battalbey Çiğköfte’ye erişerek dekorasyon için fikir teklifi alıyorsunuz. Dükkan montajını hakikatleştirdikten sonra da; toptan olarak çiğköfte mahsullerini satın alarak perakende olarak satışa başlıyorsunuz.

Bir Hayli ham köfte şirketinin sistemine göre çok daha kolay bir altyapısı bulunan şirket; bu sebeple yatırımcıların alakasını sürüklemeye devam ediyor.

Firmanın Giderleri Kime Ait?
Battalbey çiğköfte için kalemtıraşınız dükkana müteveccih yapacağınız tüm giderler size aittir. Tabela, mutfak ve eşi giderler yatırımcı tarafından ödenir.

Reklam ve Katılım Hisseyi Var mı?
Hayır, Battalbey rastgele bir koşul ve şartta reklam veya katılım hisseyi arz etmemektedir.

Açılış İçin Fiyatsız Mahsul Var Mı?
Evet, Battalbey tüm yeni bayilerine açılışa özel mahsul ve armağanlar yollamaktadır.

Eğitim Sağlanıyor Mu?
Evet, dileyen bayilere müteveccih fiyatsız eğitim sağlanmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir