İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik

Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik

Bulgur ve baharatın bir araya gelerek hazırlandığı bu muhteşem lezzet, birçok bayiliklerle kolay ulaşım sayesinde herkesin beğenisini kazanıyor. Gerektiğinde bir öğün, gerektiğindeyse lezzet tatmak için alınan çiğ köftenin, müşteri sıkıntısı çekmeyeceği ortada. Artık çiğ köftecilerinde talebe yetişememesi sebebiyle franchise çalışma sektörüne başlaması çiğ köftenin ulaşılabilirliğini kolaylaştırdı.

Adıyaman çiğ köfte de bu sistemdeki sektörde bende varım diyenlerden. Param yok demeyin sizde kendi işinizin patronu olun. Çok ufak bütçeler ve uygun ödeme koşullarıyla artık sizi kendi işinizin patronu olmaya davet ediyoruz.

Türkiye’nin her yerinde bayiliği bulunan Adıyaman çiğ köfte, isteyen herkese uygun ödeme kolaylığıyla kendi işinin patronu olma imkânı sunuyor. Günlük üretim yapılarak dükkânınıza gelen çiğ köfteleri güvenle müşterilerinize sunabilirsiniz.

Türkiye’nin dört bir yanında birçok çiğ köfte bayilik açılsa da devamlılık ve daha fazla üretim yapmak için çiğ köfte bayilikleri franchise olarak çiğ köfte sektöründe Pazar kurmaya başladı. Bunlardan biri olan Adıyaman çiğ köfte bayilik birçok kişiye lezzetleriyle birlikte istihdam imkânı sunuyor.

Adıyaman Çiğ Köftenin Size Sunduğu Fırsatlar

Adıyaman çiğ köfte franchise çalışma sistemiyle isteyene iş imkânı sunmakla birlikte birçok fırsatları da beraberinde sunuyor. Oldukça temiz ve lezzetleriyle ün salan Adıyaman çiğ köfte bayilik, müşterileri dükkânınıza çekmekte zorlanmayacağınız bir marka diyebiliriz.

Kendi çalışanlarına çok fazla fırsat sunan Adıyaman çiğ köftecilikte sizde çalışmak için gün sayacaksınız. Mesela bayilik alan herkese 500 kg çiğ köfte hediye olarak veriliyor. Adıyaman çiğ köftenin diğer fırsatlarıysa şöyle sıralanıyor;

l 150cm paslanmaz çiğ köfte soğutucu sac

l Müşteri karşılama ve hizmet konsolu

l 3 metre kare tabela

l 2 adet parlak masa

l 6 adet demir ayaklı sandalye

l Banko ( yazar kasa, pos cihazı vb. Gibi şeyler için)

l Hassas terazi

l El broşürü, kartvizit

l Kesim tahtası, bıçak

l Streç film

l Baskılı poşet

l Baskılı masa kâğıdı

l Baskılı dürüm naylonu

l Baskılı şapka, önlük, ıslak mendil

l Köpük tabak

l Resmi belgeler

Adıyaman Çiğ Köfte Kazandırır mı?

Lezzet kaynağı Adıyaman çiğ köfteleri tüm Türkiye’de beğeniyle yeniyor. Ve birçok insanın tercih ettiği marka olarak adından fazlasıyla söz ettiriyor. Beğeni ve lezzet konusunda 1 numara olan Adıyaman çiğ köftecisi verdiği imkânlarla da istihdam olarak insanların takdirini kazanmaya devam ediyor.

İyi bilinen ve beğeniyle bahsedilen bir markanın bayiliği olmak her zaman için işletenlerin artısı olacaktır. Adıyaman çiğ köfte bayilikleri ciro katkı payı ve ek reklam ücreti de almadığından gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir iş sektörü olacaktır.

Adıyaman çiğ köfteleri müşteri memnuniyetine önem veren güler yüzlü iş arkadaşları talep etmektedir. Ayrıca Adıyaman çiğ köfte bayilikleri helal gıda sertifikası olan bayiliklerden birisidir.

”Çiğ köfteler bizden satmak sizden” diyen Adıyaman çiğ köftecisiyle sizde kendi işinizin patronu olacak ve kazancınıza kazanç katacaksınız. Sizde güvenilir bir iş için Adıyaman çiğ köftelik bayisini tercih edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir